Fly4free.pl

Weekend w Polsce: zbiór noclegów przy Wielkopolskim Parku Narodowym od 199 PLN/pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anastasiya Romanova / Unsplash.com
od
199 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.11.2022 - 18.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpoczynek na łonie natury w Wielkopolskim Parku Narodowym! Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów i ciesz się weekendowym relaksem.

W poniższym zbiorze znajdziesz bardzo dobrze oceniane hotele i obiekty noclegowe w okolicach Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na urlop wybierzesz się w terminach obejmujących weekend. Ceny zakwaterowania dla dwóch osób zaczynają się już od 199 PLN/noc

Hotel od 199 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym obiektem zestawienia są AB Domki, które zostały zlokalizowane bezpośrednio przy jeziorze Dębno. Na miejscu skorzystasz z obiektu z prywatną łazienką oraz ogrodu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Stylowe Apartamenty Plewiska to znakomicie oceniany obiekt, który będzie świetną bazą wypadową do odkrywania Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Motel 2000 zlokalizowany został w Stęszewie. Pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, prywatne łazienki i TV. W cenę pobytu wliczono pyszne śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Poznaniu proponuję pobyt w hotelu N°50. Dotychczasowi goście świetnie oceniają ten kompleks. Skorzystasz z darmowego parkingu i bezpłatnego WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

B&B Witaj to bardzo dobrze oceniany pensjonat, który mieści się w Luboniu. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Stęszewie polecam zakwaterowanie w Pałacu Bedlewo. Obiekt wyróżnia się klimatycznym wnętrzem. W cenę pobytu zostało wliczone pyszne śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Najdroższym obiektem zestawienia jest 3* hotel Wielspin, który zlokalizowany został w miejscowości Puszczykowo. Na miejscu skorzystasz z nowocześnie urządzonego pokoju oraz ogrodu. Otrzymasz też darmowe śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »