Fly4free.pl

Lato pełne adrenaliny: zbiór noclegów blisko Energylandii od 199 PLN/noc

energylandia
Foto: Foto: Energylandia
od
199 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.06.2022 - 20.09.2022
Kręci was zabawa na najwyższym poziomie? W takim razie musicie wybrać się do największego parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii! Planujecie na zabawę poświęcić nieco więcej czasu – to zapoznajcie się z ofertami weekendowych noclegów nieopodal parku.

Po dobrą zabawę i zastrzyk adrenaliny proponuję wam wybrać się w okresie pomiędzy 21 czerwca a 20 września. Dostępnych jest wiele terminów z atrakcyjnymi cenami zakwaterowania, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela) oraz w sezonie wakacyjnym. Ceny pobytów dla dwóch osób zaczynają się już od 199 PLN/noc.

Hotel od 199 PLN/2 osoby/noc

Najmniej zapłacicie decydując się na pobyt w hotelu apartamentowym Carp&bed, który znajduje się w miejscowości Zator. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki z prysznicem. W cenie zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Następnym obiektem na liście jest hotel – Pokoje na Szkolnej, w którym każdym pokoju został wyposażony w telewizor LCD oraz czajnik elektrycznym. We wszystkich jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz podstawowymi przyborami toaletowymi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W spokojnej części Zatoru mieści się kompleks apartamentów do wynajęcia – Colors Apartments. Każdy nowocześnie urządzony apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, dwóch sypialni oraz łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Wyjątkowy pensjonat Róża Rooms położony jest nad stawem Burkat w Zatorze. Wszystkie pokoje posiadają na wyposażeniu telewizor LCD, łóżko, rozkładaną sofę oraz łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast miasteczko Western Camp Resort od parku rozrywki oddalone jest o 1,5 km. Na jego terenie znajduje się kilka form zakwaterowania od tipi, po wóz westernowy a na domku szeryfa kończąc. W cenie pobyt zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz codzienne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »