Fly4free.pl

Zbiór lotów Ryanair z Warszawy od 153 PLN. Wyłącznie podróże piątek-niedziela

153 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lucas Davies / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Specjalnie dla ciebie przygotowałem zestawienie lotów w terminie obejmującym dni wolne od pracy! Tylko do ciebie zależy czy udasz się na miejski city break, czy postawisz na relaks nad Morzem Śródziemnym!

W podróż do Austrii (Wiedeń), Anglii (Londyn), Danii (Kopenhaga), Irlandii (Dublin), Jordanii (Amman), Hiszpanii (Alicante), Szwecji (Sztokholm), Włoch (Bolonia) oraz na Cypr (Pafos) Łotwę (Ryga) i Węgry (Budapeszt) udasz się z warszawskiego portu lotniczego w Modlinie w okresie pomiędzy październikiem a grudniem. Na każdej trasie polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 230 PLN/2 osoby/noc

W Ammanie zatrzymaj się w 3* hotelu The Conroy Boutique. W cenie zapewnione będziesz mieć codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Pafos proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Mayfair Gardens. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz krytego basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Bolonii proponuję ci zakwaterowanie w 3* hotelu B&B Corsini. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Alicante postaw na pobyt ze śniadaniem w 4* hotelu Port Alicante City & Beach, który znajduje się w odległości 800 metrów od plaży San Juan. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Chyba większość nieaktualna ...
bartek_kuchar, 23 września 2023, 23:19 | odpowiedz
Z Katowic lub Krakowa poproszę taki zestaw 
Michał L, 24 września 2023, 10:58 | odpowiedz
A czemu pominięty LUZ-DUB? Ładnie wchodzi na listopadowy weekend
wadl, 24 września 2023, 14:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »