Fly4free.pl

Zbiór lotów Ryanair na Fuerteventurę, Gran Canarię, Lanzarote i Teneryfę z 3 miast już od 261 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
261 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MKstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Popularne „Kanary” to jeden z najchętniej wybieranych kierunków na podróże w okresie jesień – wiosna. Wszystko dzięki łagodnemu klimatowi oraz temu, że zawsze możesz liczyć tam na dodanie temperatury i dużo słońca. To jak, skusisz się na wyjazd?

Na Fuerteventurę, Gran Canarię, Lanzarote i Teneryfę podróżować będziesz w grudniu i styczniu. W zależności od wybranego kierunku, wycieczkę rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku Kraków-Balice, w warszawskim porcie lotniczym w Modlinie lub w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

Na każdej trasie polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: grudzień – styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Fureteventurze proponuję ci noclegi w 4* hotelu Pierre & Vacances Resort Fuerteventura Origomareparkiem wodnym Craterpark. Ponadto na miejscu znajduje się także centrum fitness oraz bezpłatny parking.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Teneryfie zatrzymaj się w 3* hotelu Royal Golf Park Club, który od najbliższej plaży oddalony jest o 400 metrów. Na terenie obiektu znajdują się aż trzy odkryte baseny oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Lanzarote rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Bakour Lanzarote Splash z parkiem wodnym. Najbliższa plaż od obiektu oddalona jest o 400 metrów. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Gran Canarii postaw na pobyt w 3* hotelu apartamentowym Club Cala Blanca, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Diablito. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni, łazienki oraz balkonu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 663 PLN/10 dni

Po przylocie na Teneryfę wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje: Hiszpania
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty664 PLN
  • Liczba ofert4204
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Hiszpanii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »