Fly4free.pl

Zbiór lotów na wyspy Morza Śródziemnego od 177 PLN. Sycylia, Sardynia, Malta i Cypr z Polski

od 177 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leonori / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyspy Morza Śródziemnego to bez wątpienia wyjątkowo ciekawy kierunek na wycieczkę w Europie. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów na Maltę, Cypr, Sardynię i Sycylię! Dokąd polecicie tym razem?

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Warszawy (Modlin), Krakowa, Katowic i Wrocławia. Możecie wybrać się do Palermo, Katanii, Cagliari, Pafos i na Maltę.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 397 PLN/noc/2 osoby

Na Sycylii zatrzymajcie się w 4* hotelu Grand Baia Verde. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Cyprze postawcie na luksusowe zakwaterowanie w 5* hotelu Annabelle. Na miejscu znajdziecie basen, strefę spa i siłownię. Otrzymacie również bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »