Fly4free.pl

Zbiór lotów na sylwestra od 113 PLN. Włochy, Węgry, Niemcy, Norwegia, Austria i Łotwa z Polski

od 113 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Melinda Nagy / Shutterstock
Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie masz planów na imprezę sylwestrową, skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do europejskich miast! Fajerwerki nad parlamentem w Budapeszcie, przy rzymskim Koloseum czy wizyta w austriackiej stolicy? Wybór należy do ciebie!

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki oferowane przez Ryanair i Wizz Air z polskich miast, w gorącym „sylwestrowym” okresie. Ceny za połączenia rozpoczynają się od 113 PLN, a jako miejsce wylotu możesz wybierać pomiędzy Gdańskiem, Katowicami, Poznaniem i Warszawą (Modlin). Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym. 

Termin podróży: sylwester
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 499 PLN/noc/2 osoby

W Rzymie zatrzymaj się w 4* hotelu Napoleon. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach z TV, prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Budapeszcie rekomenduję świetny 4* hotelu MeK+K Opera. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 136 PLN/osoba

W trakcie pobytu w stolicy Włoch nie zapomnij o zwiedzeniu jej głównej atrakcji, czyli niesamowitego Koloseum.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »