Fly4free.pl

Zbiór lotów na śródziemnomorskie wyspy od 265 PLN. Sycylia, Sardynia, Malta, Majorka i Cypr z Polski

265 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj wyspy Morza Śródziemnego! Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów i tej wiosny wybierz się na wycieczkę. Na każdej z nich znajdziesz malownicze widoki i słoneczną pogodę.

Na Cypr, Sardynię, Maltę, Majorkę oraz Sycylię wybrać się możesz w okresie pomiędzy kwietniem a majem. Wyjazd rozpoczniesz i zakończysz na jednym z 5 polskich lotnisk.

Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz mały bagaż podręczny.

Termin podróży: kwiecień-maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 210 PLN/noc/2 osoby

Na Cyprze postaw na hotel Kings, który znajduje się w centrum Pafos. Obiekt posiada basen zewnętrzny i taras słoneczny. W cenę pobytu zostało wliczone śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Majorce proponuję zakwaterowanie w 3* hotelu La Concha Soul. Na miejscu skorzystasz z nowocześnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką i WiFi oraz basenu zewnętrznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 895 PLN/pobyt

Na Cyprze przydatny będzie własny środek transportu. Dlatego rekomenduję wypożyczenie samochodu już na lotnisku w Pafos.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »