Fly4free.pl

Zbiór lotów na śródziemnomorskie wyspy od 150 PLN. Sycylia, Sardynia, Malta i Cypr z 6 polskich miast

od 150 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: airrisha / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zostaw chłodne dni i wybierz się na południe Europy. Jeśli marzy ci się podróż w stronę słońca, skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów na śródziemnomorskie wyspy.

Na Cypr (Pafos), Sardynię (Cagliari), Maltę oraz Sycylię (Katania i Palermo) wybrać się możesz w okresie pomiędzy grudniem a lutym. Wyjazd rozpoczniesz i zakończysz na jednym z 6 polskich lotnisk: Gdańsk, Poznań, Katowice-Pyrzowice, Kraków-Balice, Warszawa-Modlin oraz Wrocław. 

Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz mały bagaż podręczny.

Termin podróży: grudzień – luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 253 PLN/noc/2 osoby

W Katanii wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu znanej sieci Sheraton. Na miejscu znajdziesz basen, strefę spa oraz komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Pafos proponuję ci noclegi w 4* hotelu Leonardo Plaza Cypria Maris. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 465 PLN/pobyt

Na Cyprze przydatny będzie własny środek transportu. Dlatego rekomenduję wypożyczenie samochodu już na lotnisku w Pafos.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »