Fly4free.pl

Zbiór lotów na śródziemnomorskie wyspy od 125 PLN. Podróże z 4 polskich miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
125 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Serenity-H / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Proponuję ci wybrać się na jedną ze śródziemnomorskich wysp, które są idealnym pomysłem na wycieczkę poza sezonem. Na miejscu możesz spodziewać się dobrych cen, słonecznej pogody i niewielkiej ilości turystów.

Na śródziemnomorskie wyspy wybrać się może w okresie pomiędzy grudniem a lutym, z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika, portu lotniczego Kraków-Balice oraz warszawskiego lotniska Okęcie.

Termin podróży: grudzień-luty
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 204 PLN/2 osoby/noc

Na Majorce rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Alua Leo. Każdy pokój jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na okolicę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie postaw na noclegi w 4* hotelu Be. Na jego terenie mieści się basen, centrum fitness, oraz taras słoneczny. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 228 PLN/pobyt

Z wyjazdu na Majorkę chcesz wyciągnąć jak najwięcej? W takim razie po przylocie do Palmy wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »