Fly4free.pl

Zbiór lotów na city breaki od 88 PLN. Włochy, Francja, Hiszpania, Dania, Austria i Węgry z Polski

od 88 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Okres jesienno-zimowy to idealny czas na krótkie wycieczki. Z tego powodu przygotowałem dla ciebie zestawienie tanich lotów do wielu europejskich miast. Wypad do Barcelony, wizyta w "mieście na wodzie", a może odkrywanie starożytnych zabytków Rzymu?

Na europejskie wojaże proponuję ci udać się w okresie pomiędzy grudniem a styczniem. Podróżować będziesz z Gdańska, Katowic, Warszawy (Modlin) i Krakowa.

Do Barcelony, Budapesztu, Marsylii, Rzymu, Wenecji, Kopenhagi, Bergamo i Wiednia polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Najtańsze bilety dostępne są już za 88 PLN.

Termin podróży: grudzień – styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny 

Hotel od 260 PLN/noc/2 osoby

W Wenecji wybrałem dla ciebie noclegi w 4* hotelu Bisanzio. Obiekt mieści się na głównej wyspie i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Rzymie proponuję pobyt w 4* hotelu Turner. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie rekomenduję 4* hotel Catalonia Eixample 1864. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 250 PLN/osoba

Marzy ci się wyjątkowe doświadczenie w Wiedniu? Zarezerwuj już teraz wieczór w pałacu Schönbrunn z ekskluzywnym zwiedzaniem oraz koncertem. 

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »