Fly4free.pl

Ameryka Środkowa: zbiór lotów do Panamy z Berlina od 1758 PLN

1758 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gualberto Becerra / Shutterstock
Egzotyczna podróż do Ameryki Środkowej! Odkryj piękno Panamy i zobacz jej najważniejsze atrakcje. Odwiedź malowniczo położoną stolicę kraju, odpocznij na pięknych plażach i poznaj lokalną kulturę.

Do Panamy wybierzesz się między kwietniem a czerwcem przyszłego roku. Podróżować będziesz z lotniska w Berlinie na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM lub Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Niemczech lub Holandii.

Termin podróży: kwiecień-czerwiec
Linie lotnicze: KLM lub Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 355 PLN/2 osoby/noc

W Panamie polecam zakwaterowanie w świetnie ocenianym 4* hotelu Best Western Plus. Na miejscu skorzystasz z odkrytego basenu oraz siłowni. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Masz ochotę na nieco więcej luksusu? W takim razie postaw na 5* Global Hotel, który oferuje swoim gościom zakwaterowanie na najwyższym poziomie. W kompleksie znajdziesz nowocześnie urządzone pokoje, basen zewnętrzny i strefę spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 124 PLN/pobyt

Chcesz zobaczyć więcej? W takim razie wynajmij samochód już na lotnisku w Panamie!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »