Fly4free.pl

Zbiór lotów do Norwegii z Gdańska, Warszawy i Krakowa od 45 PLN!

od 45 PLN
preikesolen
Foto: Nanisimova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcecie poczuć namiastkę normalności? W takim razie wybierzcie się do Norwegii! Osoby zaszczepione nie muszą robić testów przed przyjazdem, a dla niezaszczepionych znika kwarantanna. Dodatkowo zniesiono prawie wszystkie ograniczenia i restrykcje w życiu codziennym. To idealny czas na wycieczkę do Skandynawii!

Do Norwegii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair i Wizz Air z KrakowaGdańska Warszawy. W zależności od waszego wyboru odwiedzicie: Oslo, Trondheim, Tromso lub Stavanger. Dostępne są również bilety w terminie obejmującym majówkę. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: luty–maj
Linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 289 PLN/noc/2 osoby

W Oslo zatrzymajcie się w 3* hotelu Citybox. To obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta, więc do większości atrakcji dostaniecie się w maksymalnie kilkanaście minut pieszo. Będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Tromso rekomenduję wam pobyt w 3* hotelu Comfort Xpress. To świetnie oceniany obiekt, który wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem i świetną lokalizacją. Pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, duże okna i prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Oslo
Foto: saiko3p / Shutterstock
fiordy norweskie
Foto: TravelPhotographs / Shutterstock
Foto: V. Belov / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »