Fly4free.pl

Zanzibar: tydzień w 3* hotelu ze śniadaniami od 3220 PLN (wyloty z 6 miast)

Foto: Curioso.Photography / Shutterstock
od
3220 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.03.2022 - 19.03.2022
Oto oferta idealna dla osób chcących poczuć autentyczny klimat Afryki oraz wypocząć na wyspie. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny pakietu z biura podróży, by połączyć błogie lenistwo ze zwiedzaniem i aktywnym spędzaniem czasu.

Tym razem nie będzie wymówek! Do wyboru macie aż 6 miast wylotu w Polsce, co oznacza, że każdy łatwo znajdzie coś dla siebie. Na wycieczkę do Afryki wybierzecie się w terminie 12 – 19 marca z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Resort Coral Reef. Na miejscu czekają komfortowe pokoje urządzone w regionalnym stylu, śniadania wliczone w cenę zakwaterowania, odkryty basen oraz bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania lub Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Zanzibar to nie tylko piękne plaże, świetne warunki do wypoczynku nad wodą oraz afrykański klimat. To również świetne miejsce na wczasy dla aktywnych!

Chcielibyście zabawić się w nurkowanie? W okolicy znajdziecie idealne warunki do podwodnej eksploracji – na przykład w okolicach Boribu oraz Nankivell & Hunga Reef. Na miejscu bez problemu wypożyczycie również sprzęt lub kupicie kurs dla początkujących.

Bogactwem Zanzibaru są uprawiane na wyspie przyprawy. Chcielibyście przekonać się, jak rośnie pieprz, wanilia i goździki, a także poznać sekrety ich wykorzystywania? Całodniowa wycieczka na jedną z plantacji kosztować was będzie 15 – 20 USD (w zależności od waszych zdolności negocjacyjnych), a zwiedzanie połączone będzie z degustacją oraz krótką lekcją gotowania.

Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »