Fly4free.pl

Świetna cena za Zanzibar! 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2899 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta wyprzedana
Foto: TUI
od
2899 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.12.2021 - 22.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Genialna okazja na tani urlop z formułą all inclusive w butikowym hotelu na Zanzibarze. Zamieszkajcie tuż przy białej, piaszczystej plaży, wypocznijcie nad basenem i zrelaksujcie się w centrum spa. A to wszystko jeszcze w tym roku! Zainteresowani?

W podróż do Tanzanii udacie się pod koniec roku, w terminie 15 – 22 grudnia. Czeka was lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina z wliczonym bagażem rejestrowanym. Na miejscu zatrzymacie się w 4* butikowym hotelu Filao Beach Zanzibar, położonym tuż przy piaszczystej plaży. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację oraz Wi-Fi. Do waszej dyspozycji będą również: m.in. strefa spa, basen, bar oraz restauracja i centrum wellness.

Termin podróży: 15 – 22 grudnia
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Zanzibar to gwarancja świetnej pogody, rajskich widoków i smacznych, świeżych owoców! To także doskonały wybór dla wszystkich pragnących zaznania chwili relaksu. Co robić na wyspie? Szczególnie polecam wam wycieczkę tradycyjną łodzią na blue safari. Podczas rejsu czekają was odwiedziny m.in. w zatoce Menai i na wyspie Kwale. Koniecznie zabierzcie stroje kąpielowe i rurkę – podczas wyjazdu będziecie mieli szansę poobserwować morski świat.

Lubicie aktywne zwiedzanie? Wybierzcie się do Stone Town – starej części miasta Zanzibar. Miejsce to zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO za swoją zachowaną postkolonialną architekturę – co powinno skutecznie zachęcić was do odwiedzin. Spodziewajcie się tam wielu straganów z rękodziełem i mnóstwa barów serwujących lokalny rum.

Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Zmienią się też reguły kwarantanny dla osób podróżujących z krajów spoza strefy Schengen. W tym przypadku kwarantanna zostanie wydłużona z 10 do 14 dni.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »