Fly4free.pl

Z wizytą na Placu Czerwonym i po najlepszy kawior: loty z Warszawy do Moskwy za 500 PLN (również w wakacje)

500 PLN
moskwa plac czerwony
Foto: Baturina Yuliya/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zaplanujcie wycieczkę do pełnej atrakcji Moskwy! Poczujcie niezwykły klimat miasta spacerując po Placu Czerwonym, podziwiajcie panoramę jednej z największych metropolii świata z tarasu wieży telewizyjnej Ostankino i spróbujcie wykwintnego, czarnego kawioru w Café Pushkin.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W tytułowej cenie do Moskwy udacie się samolotami linii Austrian Airlines, z wygodnymi przesiadkami w Wiedniu. Pamiętajcie, że wszystkie odcinki lotów zawarte są na jednej rezerwacji, więc przesiadki są zagwarantowane przez przewoźnika. Do wyboru macie wiele możliwych terminów od czerwca do listopada (sporą ich część wypisałem poniżej).

Polacy, którzy planują odwiedzić Moskwę zobowiązani są do posiadania ważnej wizy, uprawniającej do wjazdu na terytorium Federacji Rosyjskiej. Aby wiza mogła być wydana, paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy po planowanej dacie opuszczenia tego kraju. Więcej informacji znajdziecie na naszym forum.

Termin podróży: czerwiec-listopad
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Austrian Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel191 PLN/2 osoby/noc

W Moskwie rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu La Maison Residence.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają na was w Moskwie?

Rosyjska stolica to prawdziwa skarbnica atrakcji. Zwiedzanie proponuję zacząć od znanego na całym świecie Kremla oraz Placu Czerwonego, które zostały wpisane na listę UNESCO. Nie możecie przegapić również cerkwi, których w Moskwie jest mnóstwo – na szczególną uwagę zasługuje Sobór Chrystusa Zbawiciela.

Chcecie zobaczyć Moskwę „z góry”? Wieża telewizyjna Ostankino będzie najlepszym do tego miejscem, o którym mało kto wie. Ta 540 metrowa budowla jest obecnie najwyższym tego typu obiektem w Europie. Na platformę widokową (na wysokości 338 metrów) dojedziecie windą. Przedtem musicie uiścić jednak opłatę – ok. 50 PLN. Weźcie także udział w relaksującym i spektakularnym rejsie po rzece Moskwa, co da wam możliwość zobaczenia miasta z całkiem odmiennej perspektywy.

Czytają nas wielbiciele militariów? Będąc w stolicy Rosji, nie możecie pominąć Centralnego Muzeum Sił Zbrojnych. Znajdziecie w nim imponujący zbiór prawie 800 tysięcy eksponatów, które świetnie oddają historię sowieckiej armii.

Kuchnia rosyjska ma bardzo długą tradycję, dlatego musicie spróbować typowo narodowych potraw, w szczególności różnego typu pierogów i pierożków oraz przepysznych blinów serwowanych z wieloma różnymi dodatkami. Coś dla nieco bardziej wyrafinowanych podniebień? Rekomenduję wizytę w Café Pushkin, gdzie spróbujecie wykwintnego czarnego kawioru.

Foto: Viacheslav Lopatin/Shutterstock
katedra w Moskwie
Foto: Baturina Yuliya/Shutterstock
Wieża Ostankino
Foto: Sergey Novikov/Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując linią Austrian Airlines możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 30 x 10 cm.

  • Z lotniska Domodedovo do centrum miasta dojedziecie koleją.

  • Płacąc w Moskwie warto używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »