Fly4free.pl

Święta pod palmami! All inclusive w 5* hotelu na Wyspach Zielonego Przylądka za 4499 PLN (wylot z Warszawy)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maridav / Shutterstock
od
4499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.12.2022 - 26.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie planujesz w tym roku tradycyjnych, rodzinnych Świąt? Zatem, zamiast marznąć w kraju, zarezerwuj ucieczkę w stronę słońca! Wyspy Zielonego Przylądka to miejsce, gdzie pogoda z pewnością nie zawiedzie, a wyżywienie w formule all inclusive oznacza, że ominie cię zmywanie naczyń po Wigilii i świątecznym obiedzie. 😉

Do Afryki polecisz w terminie 19 – 26(27) grudnia. Oznacza to, że całe tegoroczne Święta (Wigilia, Boże Narodzenie oraz drugi dzień świąt) spędzisz na wczasach – ciesząc się świetną pogodą oraz luksusami na 5* all inclusive.

Do Sal udasz się bezpośrednio z Warszawy na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Urlop spędzisz w świetnym 5* hotelu Sol Dunas. Położenie tuż przy plaży oraz imponujących rozmiarów kompleks basenów będą idealną bazą pod beztroski wypoczynek. Na terenie obiektu działa kilka barów i restauracji. Dla gości przygotowano również bogatą ofertę rekreacyjno-sportową oraz ciekawe animacje.

Termin podróży: 19 – 26(27) grudnia
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI

Atrakcje 247 PLN/osoba

Chcesz nieco pozwiedzać w czasie urlopu? Zarezerwuj pieszą wycieczkę z przewodnikiem uliczkami miasta Santa Maria z wliczonym poczęstunkiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »