Fly4free.pl

Wyspy Kanaryjskie: all inclusive w 4* hotelu na Teneryfie za 2584 PLN. Wylot z Katowic

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
od
2584 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.05.2023 - 04.06.2023
Wybierz się na Kanary, by zrelaksować się w 4* hotelu z komfortową formułą all inclusive. Tym razem będziesz miał okazję odpocząć na słonecznej Teneryfie.

Do Hiszpanii wybierzesz się w dniach 28 maja – 4 czerwca. Na Teneryfę polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem podręcznym, transfery z lotniska do hotelu, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w wygodnej formule all inclusive.

Spędzisz tydzień w 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort, który jest położony w miejscowości Puerto de la Cruz. Na miejscu znajdziesz kompleks basenów zewnętrznych, taras słoneczny oraz bogate zaplecze sportowe. Twój pokój wyposażony będzie w TV, balkon, klimatyzację i prywatną łazienkę.

Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Best Reisen
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 408 PLN/osoba

La Gomera to dziewicza przyroda i odrębna kultura. Podczas wycieczki odwiedzisz wyspę przypominającą krajobrazem okres jury.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »