Fly4free.pl

Wyprawa do Indii za 2949 PLN. Mumbaj, Goa i Nowe Delhi w jednej podróży z Warszawy

2949 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: saiko3p
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas na indyjską eskapadę pełną wrażeń! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu do tego orientalnego kraju, gdzie znajdziecie ciekawe zabytki, przepiękne plaże i skosztujecie pysznej kuchni.

Do Mumbaju udacie się w terminie 7(8) – 22 czerwca z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Loty realizowane będą na pokładzie samolotów PLL LOT. Z Mumbaju 8 czerwca skierujecie się do Goa. 14 czerwca polecicie do Nowego Delhi. 18 czerwca wrócicie do stolicy Bollywood, a do Polski zaplanowano na 22 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów PLL LOT i SpiceJet. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 7 – 22 czerwca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT i SpiceJet
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Mumbaj 7(8) czerwca
Mumbaj – Goa 8 czerwca
Goa — Nowe Delhi 14 czerwca
Nowe Delhi – Mumbaj 18 czerwca

Mumbaj – Warszawa 22 czerwca

Hotel od 342 PLN/noc/2 osoby

Nad Morzem Arabskim wybrałem dla was zakwaterowanie w 5* hotelu Fortune Miramar – Member ltc. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z siłowni i basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Delhi zatrzymajcie się w 5* hotelu The Lalit. To świetnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w samym centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. Skorzystacie też z basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Mumbaju wybierzcie noclegi w 4* hotelu Auris. Obiekt znajduje się w pobliżu centrum miasta, a do tego będziecie mogli skorzystać z siłowni i restauracji. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »