Fly4free.pl

Wyprawa do Azji! Delhi, Katmandu, Bangkok i Kolombo w jednej podróży z Warszawy od 2990 PLN (również bezpośrednie loty)

2990 PLN
świątynia w Bangkoku
Foto: anek.soowannaphoom / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie lada gratka dla żądnych przygód! Przygotowałem propozycję wycieczki, w trakcie której odwiedzicie 4 azjatyckie kraje – Indie, Nepal, Tajlandię i Sri Lankę. Wybierzcie się w podróż życia i przywieźcie bagaż pełen niesamowitych wrażeń.

Na podbój Azji wyruszycie 8 marca z lotniska Chopina w Warszawie. Główny odcinek podróży (trasa: Warszawa-Delhi/Kolombo-Warszawa) pokonacie na pokładach samolotów linii Qatar Airways lub PLL LOT. Wybierając pierwszą opcję za bilety zapłacicie 2057 PLN, a po drodze czekać was będą krótkie przesiadki w Dosze. Decydując się na drugi wariant, skorzystacie z udogodnienia, jakim jest brak przesiadek w trakcie przelotów, kosztem ceny biletów – jest ona nieco nieco wyższa. Zastanówcie się, która opcja jest dla was lepsza i dokonajcie rezerwacji. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany.

Loty między azjatyckimi krajami pokonacie na pokładach samolotów tanich linii Vistara oraz Thai Lion Air. W przypadku pierwszej z nich bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać również bagaż rejestrowany. Z kolei najniższa taryfa w linii Thai Lion Air przewiduje możliwość podróżowania z jedną sztuką bagażu podręcznego.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: PLL LOT/Qatar Airways, Vistara, Thai Lion Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany* (wymagana dopłata)

Plan wycieczki:
8(9).03 Warszawa – Delhi
12.03 Delhi – Katmandu
17.03 Katmandu – Bangkok
21.03 Bangkok – Kolombo
26.03 Kolombo – Warszawa

Hotelod 85 PLN/2 osoby/noc

Wybierając miejsce zakwaterowania w Indiach, warto postawić na nieco wyższy komfort i wybrać 3* hotel The Best Mahipalpur.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Katmandu proponuję z kolei wybrać 4* hotel The Amadablam.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają na was w Azji?

Kilka dni w Katmandu, to zdecydowanie zbyt mało, aby zaplanować trekking na Everest Base Camp, Annapurna Circuit, Poon Hill czy wędrówki w krainie Mustang. Ale nic straconego, w tym czasie możecie poznać inne atrakcje Nepalu! Przeczytajcie relację z podróży jednej z naszych czytelniczek, która podpowiada, jakie lokalne miejsca warto zobaczyć.

4 dni w Bangkoku w zupełności wystarczą, aby zwiedzić najciekawsze punkty miasta. Szczególnie polecam odwiedzić Wielki Pałac Królewski z niezwykle cenną dla buddystów świątynią Szmaragdowego Buddy oraz świątynię Wat Pho z liczącym ponad 43 metrów długości Leżącym Buddą.

To, co powinno kojarzyć się wam z wycieczką na Sri Lankę, to przede wszystkim błogi relaks w ciepłych krajach. Kojące wody Morza Lakkadiwskiego oraz wysokie temperatury będą elementami, które złożą się w kilkudniowy urlop. Lubicie aktywne zwiedzanie? Odwiedzając Cejlon powinniście koniecznie wybrać się na jedną z plantacji herbaty, trekking na Lion Rock (niesamowita panorama ze szczytu!) oraz ruiny starożytnej Polonnaruwy.

plaza na sri lance
Foto: DR Travel Photo and Video / Shutterstock
Mnich w Bangkoku
Foto: MehmetO / Shutterstock
Indie Taj Mahal
Foto: CW Pix / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie, że do wjazdu i pobytu na terenie Indii potrzebna będzie wiza i ważny paszport.

  • Nie martwcie się o pogodę. W okresie wycieczki w tym rejonie Azji będzie trwała pora sucha.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »