Fly4free.pl

Wypoczynek w Polsce: zestawienie weekendowych noclegów w 4* hotelach od 255 PLN/noc

palac kultury i nauki
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek / Shutterstock
od
255 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2022 - 30.10.2022
Wybieracie się na wycieczkę do jednego z polskich miast? A może pragniecie udać się w góry? Niezależnie od preferowanego przez was kierunku proponuję wam zestawienie 4* hoteli w Polsce, w których z pewnością odpoczniecie i będziecie mieli zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie.

Na polski city break proponuję wam wybrać się w okresie październikowych weekendów. Dostępnych jest wiele terminów z atrakcyjnymi cenami zakwaterowania. Kwoty pobytów dla dwóch osób zaczynają się już od 255 PLN/noc.

Hotel od 255 PLN/2 osoby/noc

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest 4* hotel Polanka, który zlokalizowany jest w Krośnie. To idealna baza wypadowa do zwiedzania województwa podkarpackiego. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Krakowie proponuję wam pobyt w 4* hotelu Vienna House Easy. Do waszej dyspozycji zostanie oddany komfortowy pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wizyta w Tatrach? Grand Nosalowy Dwór będzie strzałem w dziesiątkę! Na miejscu skorzystacie z basenu wewnętrznego i licznych atrakcji, takich jak stół do tenisa stołowego czy restauracji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Poznaniu postawcie na 4* hotel znanej sieci Park Inn by Radisson. Obiekt mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta i oferuje swoim gościom pokoje z komfortowym wyposażeniem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

We Wrocławiu zatrzymajcie się w luksusowym 4* hotelu Grand City. Obiekt zapewnia gościom pokoje z prywatnymi łazienkami, restaurację i siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W trakcie pobytu nad morzem rekomenduję wam wizytę w 4* hotelu Qubus. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Gdańska. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast najdroższym hotelem w przygotowanym zestawieniu jest Nys by Leonardo zlokalizowany na warszawskiej Woli. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »