Fly4free.pl

Wypoczynek w Agadirze za 1727 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i tydzień w znakomitym 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1727 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Julmez / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia postaw na odprężenie i relaks! Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i udaj się na marokańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. Wysokie temperatury oraz dużo słońca, to jest to, czego każdy z nas potrzebuje.

Do Agadiru wybierzesz się w terminie 16-23 grudnia z portu lotniczego Kraków-Balice. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w znakomitym 4* hotelu Atlas Amadil Beach, który mieści się tuż przy plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Nantaiz) dojedziesz (z przesiadką) autobusami nr L37 oraz L95 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 16 – 23 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 1727 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 930 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków »

Hotel 2523 PLN/2 osoby/7 nocy

W Agadirze proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Atlas Amadil Beach. Na jego terenie znajdują się dwa odkryte baseny, brodzik dla dzieci oraz liczne zjeżdżalnie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Na terenie obiektu będziesz mieć zapewniony dostępy do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 831 PLN/7 dni

W trakcie wycieczki chcesz także zobaczyć coś poza Agadirem? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Maroka, a potem ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »