Fly4free.pl

Wypoczynek na Majorce za 965 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu blisko plaży

965 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Balate Dorin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dysponujecie jeszcze dniami urlopowymi lub możecie sobie pozwolić na pracę zdalną? W takim razie zachęcam was do wyjazdu na największą wyspę archipelagu Balearów. Poza sezonem na Majorce w dalszym ciągu możecie liczyć na dodatnie temperatury oraz dużo słońca.

Do Hiszpanii udacie się w terminie 18-25 października, z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Majorce zakwaterowani będziecie w hotelu Boogaloo, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla gości pełnoletnich. Znajduje się on nieopodal plaży w miejscowości S’Arenal. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek 900-Cannes – Balneari 1) dojedziecie autobusem nr A2 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18 – 25 października
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 965 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 1284 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Majorce proponuję wam noclegi w hotelu Boogaloo, który znajduje się w odległości 80 metrów od plaży. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 690 PLN/7 dni

Macie w planach zobaczyć coś więcej? W takim razie zdecydujcie się wynająć samochód zaraz po przylocie na Majorkę. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedzcie szybko i wygodnie w różne rejony wyspy

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »