Fly4free.pl

Tygodniowy wypoczynek na Cyprze za 877 PLN. Loty do Pafos z Gdańska i noclegi w 4* hotelu

877 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Datingjungle / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W niskim sezonie wyjazdy na południe Europy cieszą się sporą popularność, ponieważ w tej części Starego Kontynentu w dalszym ciągu można liczyć na dużo słońca oraz dodatnie temperatury. Skorzystaj z takiej oferty i wybierz się w atrakcyjnej cenie na Wyspę Afrodyty.

Na Cypr podróżować będziesz z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy w terminie 7-14 stycznia przyszłego roku. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Pafos zatrzymasz się w 4* hotelu Theo Sunset Bay, który od najbliższej plaży oddalony jest o jedyne 100 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 7 – 14 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 877 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 410 PLN/2 osoby

Gdańsk – Pafos – Gdańsk »

Hotel 1344 PLN/2 osoby/7 nocy

W Pafos rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Na jego terenie znajduje się basen bez krawędzi, kryty basen z podgrzewaną wodą, dobrze wyposażone centrum fitness, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 391 PLN/7 dni

W trakcie wycieczki masz zamiar także coś zobaczyć? W takim razie rozważ wynajem samochodu zaraz po przylocie na Cypr.

https://www.youtube.com/watch?v=V_UH1Wv4ZPw&ab_channel=Fly4free
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »