Fly4free.pl

Wyjątkowa przygoda! Barcelona, rejs przez Atlantyk, Karaiby i Nowy Jork w jednej podróży z Berlina za 5120 PLN

5120 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się na niezapomnianą wyprawę. Odwiedź Barcelonę, przepłyń przez Atlantyk, odpocznij na Karaibach i zobacz Nowy Jork.

Pierwszym etapem twojej podróży jest lot z Berlina do Barcelony (21 listopada). Natomiast po rejsie polecisz z Gwadelupy do Nowego Jorku (9 grudnia). Z USA do stolicy Niemiec wrócisz 13 grudnia. Po drodze zaplanowano przesiadkę w Lizbonie. Pamiętaj, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziesz miał z tym problemu.

W dniach 24 listopada – 8 grudnia czeka cię rejs transatlantycki. Jego trasa wygląda następująco: Barcelona – Lanzarote – Teneryfa – Sint Maarten – Saint Kitts i Nevis – Martynika – Gwadelupa. W cenę (649 EUR, około 2908 PLN za osobę) wliczono wszystkie opłaty, animacje oraz wyżywienie.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linia lotnicza: Vueling, JetBlue i TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny

Za loty oraz rejs z wliczonym wyżywieniem zapłacisz 5120 PLN za osobę, przy 2 osobach podróżujących.

Hotel od 275 PLN/noc/2 osoby

W Barcelonie polecam ci zakwaterowanie w hotelu Best Aranea. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku rekomenduję 3* hotel Nesva. Obiekt mieści się Manhattanie i jest pozytywnie oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 162 PLN/osoba

Zobacz niesamowity Nowy Jork z góry, wybierając się na taras widokowy SUMMIT One Vanderbilt.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »