Fly4free.pl

Wycieczka w Dolomity za 875 PLN. Loty z Krakowa, apartament w górach i samochód

875 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michiel Ronde / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kochacie górskie wędrówki i chcielibyście spróbować swoich sił na alpejskich szlakach? Tym razem mam dla was propozycję wycieczki w jeden z najbardziej malowniczych zakątków Europy, czyli w Dolomity!

Wycieczka do Włoch zaplanowana została w terminie 23 – 27 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Treviso, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w najniższej cenie podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Po wylądowaniu w Italii od razu wypożyczcie samochód. W ten sposób szybko dostaniecie się do miejsca zakwaterowania, a następnie w nieskrępowany sposób będziecie mogli przemieszczać się po okolicy.

Wybrałem dla was noclegi z dala od cywilizacji, za to z pięknym widokiem na pobliskie pasmo Dolomitów. Pensjonat Naschthof będzie świetnym wyborem dla osób planujących wycieczki po górskich szlakach.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wynajem samochodu zapłacicie 875 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1063 PLN/pobyt/2 osoby

Naschthof to malowniczo położony niewielki pensjonat, który będzie świetną bazą wypadową do wycieczek po dolomitach. Czeka tam na was pokój wyposażony w duże łóżko, sofę oraz prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 426 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód pozwoli szybko przedostać się do hotelu, a następnie niezależnie przemieszczać po okolicy. Wynajmijcie go tuż po wylądowaniu we Włoszech.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »