Fly4free.pl

Egzotyka: objazdowa wycieczka (z pełnym wyżywieniem) po Madagaskarze za 4999 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michail_Vorobyev / Shutterstock
od
4999 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.12.2022 - 23.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zrób sobie prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przed tym „gorącym” okresem wybierz się na zorganizowaną podróż, w trakcie której będziesz mieć okazję poznać prawdziwe oblicze egzotycznego Madagaskaru!

Na ten pełen przygód wyjazd udasz się z warszawskiego lotniska im. Chopina w terminie 15-23 grudnia. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach wyczarterowanych samolotów od PLL LOT oraz Neos Air. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

W trakcie wycieczki odpoczniesz na rajskich plażach Madagaskaru, poznasz lokalną kulturę, spotkasz lemury i najmniejszego kameleona na świecie oraz zobaczysz wspaniałą faunę i florę. Czekają cię noclegi w 3* hotelach z wyżywieniem. W każdym z nich twój pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko, prywatną łazienkę i dostęp do WiFi.

Termin podróży: 15 – 23 grudnia
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotele
Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »