Fly4free.pl

Wycieczka objazdowa po Szwajcarii za 486 PLN. Loty na majówkę z Warszawy + wypożyczenie auta

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
486 PLN
Oferta nieaktualna
ulica w Szwajcarii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gaspar Janos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gotowi na podróż pełną niezapomnianych przeżyć i widoków? W mojej propozycji zachęcam was do zaplanowania wycieczki po Szwajcarii, gdzie czeka wiele malowniczych scenerii oraz klimatycznych miast i miasteczek. Kupcie tanie bilety na majówkę, wynajmijcie auto i dajcie się ponieść przygodzie!

Na podbój szwajcarskich miast udacie się w czasie trwającej majówki. Dokładna data to 1-4 maja. W najniższej cenie polecą osoby posiadające wykupione członkostwo Wizz Discount Club. Pozostali za bilety będą musieli zapłacić nieco więcej. Bez dodatkowych kosztów podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym.

Moja propozycja nie opiera się tylko i wyłącznie na zwiedzaniu Bazylei. Do prezentowanej oferty dołączam również możliwość wynajęcia samochodu z pełnym bakiem oraz pomysł na ciekawą trasę po kraju, o której za chwilę opowiem.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Auto: pełny bak

Hotelod 567 PLN/2 osoby/noc

Pierwszą noc proponuję wam spędzić w Bazylei w prywatnym apartamencie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Drugim przystankiem z noclegiem będzie Lucerna. Tutaj rekomenduję wam pobyt w 3* hotelu Altstadt Le Stelle Luzern.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód608 PLN/2 osoby/3 dni

Obowiązkowym punktem wycieczki będzie samochód. W najniższej cenie wypożyczycie auta klasy A-B (Hyundai i10, Skoda Fabia). Przy 2 osobach w podróży, każdy z was zapłaci 302 PLN, czyli 100 PLN za dzień użytkowania, nie wliczając w to kosztów paliwa etc.

Jakie atrakcje czekają na was czasie w podróży?

Przygodę z eksplorowaniem Szwajcarii rozpoczniecie w Bazylei. Poznawanie miasta wypada zacząć od tętniącego życiem Marktplaz (rynku) i ratusza (polecam tutaj wybrać się z przewodnikiem na godzinną wycieczkę). Bazylea może pochwalić się jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych zabytkowych zespołów miejskich. Czytają nas fani sztuki? Bazylea to także miasto muzeów. Jest ich tam około 40! Szczególnie warto zajrzeć do Muzeum Sztuki, gdzie znajdziecie dzieła takich artystów, jak Salvador Dali, Pablo Picasso, Vincent van Gogh czy Claude Monet.

Zurych to szwajcarskie miasto, w otoczeniu ośnieżonych wierzchołków Alp, które spotykają się tu z Jeziorem Zuryskim. Intrygujące, nowoczesne i jednocześnie antyczne. Tutaj nie da się narzekać na nudę! Chcecie przywieźć najlepsze zdjęcia i zobaczyć panoramę miasta? – udajcie się na Üetliberg oraz Lindenhoff. Będąc w Szwajcarii, nie można zapomnieć o spróbowaniu wyrobów z czekolady! Największym łasuchom polecam degustację pralin w Cafe Sprungli.

Niezwykle ciekawym przystankiem w trakcie wycieczki będzie malutka miejscowość Lucerna. To właśnie tutaj możecie poczuć prawdziwy alpejski klimat rodem z reklamy o fioletowej krowie 🙂 Nieopodal mieści się rezerwat biosfery Entlebuch, który został wpisany na listę UNESCO. Widoki zapierają dech w piersiach, a ręce same składają się do zdjęć – koniecznie tam zajrzyjcie.

Oto, jak na mapie prezentuje się wasza podróż.

Lucerna Szwajcaria
Foto: Eva Bocek / Shutterstock
Zurych panorama miasta
Foto: canadastock / Shutterstock
szwajcaria pociąg
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie, że przejazdy autostradami są płatne. Nie inaczej jest w przypadku szwajcarskich dróg, gdzie obowiązują winiety. Ich cena jest niezmienna od kilku lat i wynosi 40 franków (ok. 157 PLN).

  • W planowaniu zwiedzania świetnie sprawdzą się przewodniki Lonely Planet. Aktualnie trwa promocja i możecie je kupić 45% taniej.

  • Nie wyobrażam sobie podróży bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności, to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »