Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Sycylii za 438 PLN. Loty do Palermo z Wrocławia + noclegi

438 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valery Bareta / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na największą wyspę Morza Śródziemnego i zaczerpnijcie nieco południowego słońca. Skosztujcie pysznej włoskiej kuchni i podziwiajcie malownicze widoki na Sycylii! Zobaczcie przylądek San Vito Lo Capo i odkryjcie zabytki Palermo!

Na Sycylię udacie się w terminie 17 – 20 grudnia (sobota – wtorek) z portu lotniczego we Wrocławiu. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Palermo zakwaterowani będziecie w apartamencie Alla Gancia, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 17 – 20 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w apartamencie zapłacicie 438 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 388 PLN/2 osoby

Wrocław – Palermo – Wrocław »

Hotel 488 PLN/2 osoby/pobyt

W Palermo polecam wam noclegi w świetnym apartamencie Alla Gancia. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 423 PLN/pobyt

Chcecie dostać się łatwo także w pozostałe zakątki wyspy? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na Sycylii i ruszajcie na spotkanie przygody!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »