Fly4free.pl

Wycieczka na Seszele za 4306 PLN. Loty z Warszawy z bagażem rejestrowanym + noclegi

4306 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: proslgn / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzysz o tym, by na własne oczy zobaczyć jeden z najbardziej malowniczych zakątków świata? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i spędź wspaniały tydzień na Seszelach, a może pokusisz się nawet na podróż na niezwykłą plażę Anse Source D’Argent.

Do Afryki udasz się w terminie 14(15) – 22(23) maja. Czekają cię loty z Warszawy do Mahe, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Stambule, a dłuższą z nich (w drodze powrotnej) możesz wykorzystać na szybkie zwiedzanie miasta. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie La Residence. Będzie to korzystna baza wypadowa w czasie wycieczki oraz miejsce, gdzie szybko poczujesz się jak w domu.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet obejmujący loty oraz zakwaterowanie w apartamencie zapłacisz 4306 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6747 PLN/2 osoby

Warszawa – Mahe – Warszawa »

Hotel 1865 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w pensjonacie La Residence wyposażono w prywatną łazienkę, wentylator, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi. To proste zakwaterowanie idealnie nada się na krótki wypoczynek na archipelagu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 332 PLN/osoba

Będąc na Seszelach, wybierz się na wyspę La Digue, by zobaczyć być może najpiękniejszą plażę na całym świecie – niezwykłą Anse Source d’Argent.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »