Fly4free.pl

Wycieczka na Maltę za 350 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

350 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denys Bohdanov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i złapcie trochę słońca na śródziemnomorskiej wyspie. Malta to wspaniałe zabytki, piękna linia brzegowa oraz mnóstwo atrakcji dla turystów – przekonajcie się o tym sami.

Na Maltę udacie się w terminie 11 – 15 grudnia. Czeka was lot z podwarszawskiego Modlina, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Na wyspie wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Pebbles Resort. Do waszej dyspozycji, poza zakwaterowaniem w komfortowo urządzonych pokojach, będzie tam basen oraz dwie restauracje.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie 4* hotelu zapłacicie 350 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 316 PLN/2 osoby/pobyt

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Pebbles Resort. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 109 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by odkrywać atrakcje wyspy na własną rękę. Najlepiej zrobić to tuż po wylądowaniu. Pamiętajcie, że na Malcie obowiązuje ruch lewostronny.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »