Okołoweekendowa wycieczka na Fuerteventurę za 856 PLN. Loty z Warszawy i 4* hotel
Do Hiszpanii polecicie z Warszawy w terminie 2-5 grudnia (piątek-poniedziałek). Na Wyspy Kanaryjskie udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Pamiętajcie, że bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.
Na Fuerteventurze zakwaterowani będziecie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Pierre & Vacances Resort Origomare. To nowocześnie urządzony obiekt, w którym skorzystacie z basenu zewnętrznego.
Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 856 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 730 PLN/2 osoby
Na Fuerteventurze proponuje wam noclegi w 4* hotelu Pierre & Vacances Resort Origomare. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką, basen oraz taras słoneczny.
Samochód 321 PLN/pobyt
Aby zobaczyć wszystkie atrakcje na Fuerteventurze, wypożyczcie samochód już na lotnisku.
- Fuerteventura dla łasuchów? Zobaczcie, gdzie jeść, aby nie przepłacić.
- Fuerteventura w pigułce: co warto zobaczyć oraz gdzie wypoczywać? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
- Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Teneryfa od 2330 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hurghada od 2493 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Kemer od 2565 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?