Fly4free.pl

Wycieczka do Grecji za 1136 PLN. Loty z Wrocławia, 4* butikowy hotel na wyspie Eubea + auto

1136 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Constantinos Iliopoulos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się w malowniczy, mniej znany zakątek Grecji. Na Eubei znajdziesz wszystko, czego można oczekiwać od udanego urlopu.

Wycieczka do Grecji zaplanowana została w terminie 14 – 19 czerwca. Na początek czeka cię bezpośredni lot z Wrocławia do Aten, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Następnym krokiem będzie wynajęcie samochodu. Pozwoli on sprawnie przedostać się do hotelu, a następnie zapewni niezależność w podróży.

Wybrałem zakwaterowanie w malowniczo położonym 4* hotelu Porto Evia Boutique. Będzie to doskonały wybór na romantyczny wyjazd – każdego ranka będzie budzić cię szum morskich fal.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Samochód: pełny bak

Za loty, wypożyczenie samochodu oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 1136 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 809 PLN/2 osoby

Wrocław – Ateny – Wrocław >>

Hotel 1211 PLN/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Porto Evia Boutique wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi, klimatyzację oraz balkon z widokiem na morze.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 251 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód przyda się, by dojechać na wyspę z lotniska w Atenach, a następnie swobodnie przemieszczać się po okolicy. Wynajmij go tuż po wylądowaniu w Grecji.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »