Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 674 PLN. Loty do Pafos z Wrocławia + apartament w centrum

674 PLN
Plaża w Pafos
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexander Tolstykh/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Słoneczna podróż na Wyspę Afrodyty! Odwiedźcie piękne Pafos i odkryjcie starożytne zabytki miasta, np. Grobowce Królewskie oraz park archeologiczny w Kato Pafos. Do tego wybierzcie się na niesamowity półwysep Akamas.

Do Pafos udacie się w terminie 16 – 21 grudnia z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

Na Cyprze proponuję wam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Crystallo Apartments, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Z obiektu na plaże dostaniecie się w kilka minut pieszo.

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 674 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 574 PLN/2 osoby

Wrocław – Pafos – Wrocław >>

Hotel 774 PLN/2 osoby/pobyt

W Pafos polecam wam noclegi w apartamencie Crystallo. Na miejscu skorzystacie z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką, balkonem i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 407 PLN/2 osoby/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć więcej atrakcji Cypru, wynajmijcie samochód już na lotnisku w Pafos.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »