Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 398 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i hotel blisko plaży

398 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Datingscout / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętnie uciekniecie przed zimnem w miejsce, gdzie dodatnich temperatur oraz dużo słońca będziecie mieć pod dostatkiem? W takim razie postawcie na słynną Wyspę Afrodyty, na którą proponuję wam wyjazd w atrakcyjnej cenie.

Na Cypr udacie się w terminie 16-19 grudnia (piątek-poniedziałek) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Larnace zakwaterowani będziecie w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się przy plaży Finikoudes. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 16 – 19 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie 398 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 328 PLN/2 osoby

Wrocław – Larnaka – Wrocław »

Hotel 467 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 282 PLN/3 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »