Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr bez restrykcji za 374 PLN! Loty do Pafos z Gdańska + 3* hotel ze śniadaniami

374 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Secret Travel Guide / usplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od 1 marca Cypr złagodzi restrykcje wjazdowe – skorzystajcie z nowych przepisów i odwiedźcie Wyspę Afrodyty. Na Cyprze znajdziecie wiele zabytków, wspaniałe krajobrazy oraz przyjemną pogodę – to idealny kierunek na wycieczkę zimą. Kilkudniowa wycieczka pozwoli wam na krótki relaks poza granicami kraju.

W podróż na Cypr wybierzecie się w terminie 6-9 marca. Czeka was bezpośredni lot z Gdańska do Pafos, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu wybrałam dla was noclegi w 3* Marica’s Boutique Hotel, który usytuowany jest zaledwie 60 metrów od plaży w miejscowości Kisonerga i 8 km od centrum Pafos.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie w Pafos zapłacicie tylko 374 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 218 PLN/2 osoby

Gdańsk – Pafos – Gdańsk >>

Hotel 530 PLN/2 osoby

Pokoje w 3* Marica’s Boutique Hotel wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację. Codziennie rano otrzymacie również śniadania wliczone w cenę noclegów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 218 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać bez oglądania się na innych? Pomoże w tym wypożyczony samochód.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

W marcu co prawda na Cyprze nie będzie tak ciepło, jak w wakacyjnym sezonie, ale wyspa ma o wiele więcej do zaoferowania niż samo plażowanie. Niższe temperatury będą sprzyjać beztroskiemu zwiedzaniu okolicy.

Co zobaczyć w regionie Pafos? Oprócz spaceru po starej części miasta rekomenduję wam wybrać się kawałek za miasto – aby odwiedzić Grobowce Królewskie, które powstały około III w. p.n.e. Co ciekawe, obiekt wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO, co tym bardziej powinno utwierdzić was w przekonaniu, że warto się tam wybrać.

Nie możecie także ominąć słynnego punktu widokowego ze skałą Afrodyty w tle. Jak głosi miejscowa legenda, aby zapewnić sobie wieczną młodość, należy kilkukrotnie opłynąć skałę.

Foto: leoks / Shutterstock
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Foto: airrisha / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Nie wszyscy są szczepieni, więc tytuł lekko wprowadzający w błąd. Cypr piękny, mam same mile wspomnienia;))
Cancelme, 22 stycznia 2022, 11:03 | odpowiedz
oni patrzą ze swojej perspektywy - piękni, młodzi, bogaci, inteligentni i lewicowi z dużych miast, ci co się nie zaszczepili nie mieszczą się w ich postrzeganiu świata.
Cancelme Nie wszyscy są szczepieni, więc tytuł lekko wprowadzający w błąd. Cypr piękny, mam same mile wspomnienia;))
remineus, 29 stycznia 2022, 18:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »