Fly4free.pl

Wycieczka na Bałkany za 300 PLN. Loty (piątek-niedziela) do Podgoricy z Krakowa i noclegi

300 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Predrag Jankovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na weekendową wycieczkę do stolicy Czarnogóry. Radzę nie zwlekać z decyzją o wyjeździe, ponieważ w ostatnim czasie znacząco wzrosło zainteresowanie podróżami obejmującymi swym terminem dni wolne od pracy.

Do Podgoricy udacie się w terminie 2-4 grudnia (piątek-niedziela) z portu lotniczego Kraków-Balice. W obie strony polecicie bezpośrednie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Podgoricy zakwaterowani będziecie w wynajętym apartamencie, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o 800 metrów. W jaki sposób dostać się tanio z lotniska do centrum miasta? Tego dowiecie się z tego wątku na forum.

Termin podróży: 2 – 4 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 300 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 237 PLN/2 osoby/2 noce

W Podgoricy zakwaterowani będziecie w apartamencie, który składa się z aneksu kuchennego wraz z salonem, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Na miejscu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »