Fly4free.pl

Wycieczka do Włoch za 934 PLN. Loty do Perugii (piątek-poniedziałek) z Krakowa + noclegi w hotelu

934 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ragemax / Shutterstock
Bella Italia! Skorzystaj z okazji i w terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierz się do Włoch. Radzę się śpieszyć z decyzją, ponieważ na oferty tego typu zawsze jest wielu chętnych!

Na Półwysep Apeniński podróżować będziesz z krakowskiego lotniska w Balicach w terminie 16-19 czerwca (piątek-poniedziałek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Perugii zatrzymasz się w hotelu Signa, który znajduje się w sąsiedztwie stadionu Santa Giuliana oraz parku Sant’Anna. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Viale Roma) dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 16 – 19 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 934 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 573 PLN/2 osoby

Kraków – Perugia – Kraków »

Hotel 1294 PLN/2 osoby/3 noce

W Perugii rekomenduję ci noclegi w hotelu Signa. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 855 PLN/3 dni

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Włoch. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz do Asyżu oraz nad włoskie wybrzeże Morza Adriatyckiego.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »