Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji z weekendem za 585 PLN. Loty z Gdańska i 3 noclegi w hotelu

585 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Joshua Stannard / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierzcie się w podróż do północnych Włoch. W trakcie pobytu od piątku do poniedziałku uda się wam zobaczyć wszystkie główne atrakcje Wenecji.

Na wyjazd udacie się w terminie 16-19 grudnia z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w hotelu Adua, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Venezia Santa Lucia. Z lotniska Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań Madonna dell’Orto) dostaniecie się promem linii A.

Termin podróży: 16 – 19 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 585 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 481 PLN/2 osoby

Gdańsk – Wenecja – Gdańsk »

Hotel 688 PLN/2 osoby/3 noce

Na weneckiej wyspie Lido zakwaterowani będziecie w hotelu Adua. Każdy pokój wyposażony został w ogrzewanie oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 135 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »