Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji na karnawał za 916 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel

916 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Simone Padovani / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Weź udział w jednej z najbardziej charakterystycznych zimowych zabaw! Karnawał w Wenecji, bo o nim mowa, co roku przyciąga tysiące uczestników i obserwatorów. To świetna okazja, by przekonać się, jak słynne miasto na wodzie prezentuje się zimową porą.

Na wycieczkę do Włoch udasz się w terminie 7 – 11 lutego. Czeka cię lot z Katowic do Wenecji (na główne lotnisko Marco Polo), realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat wybierzesz się tam z bagażem podręcznym.

Wybrałem zakwaterowanie w Mestre, czyli położonej na stałym lądzie części Wenecji. Czeka tam bardzo dobrze oceniany 4* hotel Plaza Venice, który będzie świetną bazą wypadową dla wycieczek oraz karnawałowych celebracji.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacisz 916 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 225 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice >>

Hotel 1606 PLN/pobyt/2 osoby

W 4* hotelu Plaza Venice na gości czekają klasycznie urządzone, eleganckie pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD, ogrzewaniem oraz dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 119 PLN/2 osoby

Chcesz zwiedzić również pozostałe atrakcje regionu? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Italii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »