Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji za 732 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel

732 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: RossHelen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami szansa na wyjazd do jednego z najbardziej romantycznych i niezwykłych miast na Starym Kontynencie. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i zaplanujcie podróż do Wenecji, by podziwiać tamtejsze zabytki, popłynąć kanałami oraz spróbować lokalnych specjałów.

Wycieczka do Italii zaplanowana została w terminie 20 – 25 października. Czeka was bezpośredni lot z Katowic na główne weneckie lotnisko Marco Polo, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Michelangelo Venice. Znajduje się on w centrum Mestre, czyli leżącej na stałym lądzie części Wenecji i będzie dobrą bazą wypadową do odkrywania atrakcji zabytkowego centrum.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 732 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1284 PLN/pobyt/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Michelangelo Venice wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 443 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej, niż samą Wenecję? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu we Włoszech.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »