Fly4free.pl

Wycieczka do Toskanii za 797 PLN. Loty z Krakowa, hotel ze śniadaniami i auto

797 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nik Hoberg / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pocztówkowe krajobrazy Toskanii jak magnes przyciągają turystów z całego świata. Zobaczcie na własne oczy tamtejsze cuda, korzystając z przygotowanej przeze mnie propozycji podróży.

Wyjazd do Włoch zaplanowany został w terminie 26 – 30 listopada. Czeka was bezpośredni lot z podkrakowskich Balic do Pizy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Od razu po wylądowaniu w Italii wypożyczcie samochód. Przyda się on, aby szybko przedostać się do hotelu, a następnie swobodnie zwiedzać interesujące was zakątki okolicy.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Villa San Giorgio. Będzie to dobre miejsce na wypoczynek w czasie waszej wycieczki oraz świetna baza wypadowa do odkrywania uroków Toskanii. Na idealny początek dnia otrzymacie śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony, zakwaterowanie oraz wypożyczenie samochodu zapłacicie 797 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 317 PLN/2 osoby

Kraków – Piza – Kraków »

Hotel 989 PLN/2 osoby/noc

W 3* hotelu Villa San Giorgio do waszej dyspozycji będą pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 288 PLN/osoba

Wypożyczony samochód przyda się, by szybko dotrzeć do hotelu, a następnie na własną rękę odkrywać atrakcje Toskanii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »