Fly4free.pl

Wycieczka do Omanu za 3153 PLN. Bezpośrednie loty z Pragi i noclegi w 4* hotelu Hilton

3153 PLN
maskat
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jahidul-hasan / Shutterstock
Nie lubisz jesiennej szarugi i niskich temperatur? Wybierz się w grudniu nad Zatokę Omańską. W tym okresie w Omanie możesz spodziewać się około 28°C i mnóstwa słońca. Do tego na miejscu odpoczniesz w 4* hotelu znanej sieci Hilton.

Do Maskatu polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotów linii lotniczych SalamAir w terminie 7-16 grudnia. Pamiętaj, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziesz miał z tym problemu. Wylot z Pragi? Sprawdź nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Czech.

W Omanie zatrzymasz się w 4* Hilton Garden Inn Muscat Al Khuwair, który oferuje basen z widokiem na miasto, restaurację i siłownię.

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: SalamAir
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz tylko 3153 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3469 PLN/2 osoby

Praga – Maskat – Praga >>

Hotel 2835 PLN/2 osoby

W Omanie polecam pobyt w 4* Hilton Garden Inn Muscat Al Khuwair. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, WiFi i lodówkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 359 PLN/osoba

Odkryj olśniewający podwodny świat Omanu. Rozpocznij przygodę z obserwowaniem delfinów i zakończ dzień nurkując w przepięknej zatoce.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »