Fly4free.pl

Wycieczka do Neapolu za 563 PLN. Loty z Wrocławia + noclegi w centrum

563 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PhotoFires-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli chciałbyś wybrać się w podróż na południe Europy, skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i jeszcze w tym roku odwiedź klimatyczny Neapol. Zobacz wulkan Wezuwiusz, odwiedź Pompeje oraz skosztuj lokalnej pizzy.

Do Neapolu udasz się w terminie 17 – 20 grudnia (sobota-wtorek) z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Kampanii polecam zakwaterowanie w pensjonacie B&B I Due Tornesi, który znajduje się w ścisłym centrum miasta. Na miejscu dostępny dla ciebie będzie pokój z prywatną łazienką.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Wylot z: Wrocławia
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz noclegi zapłacisz 563 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 332 PLN/2 osoby

Wrocław – Neapol – Wrocław >>

Hotel 794 PLN/2 osoby/ pobyt

W Neapolu proponuję pobyt w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie B&B I Due Tornesi. Na miejscu skorzystasz z przytulnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką, balkonu oraz WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 75 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu we Włoszech chciałbyś zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Neapolu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »