Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Lizbony za 842 PLN. Loty z Warszawy i 4 noce w centrum miasta

842 PLN
lizbona
Foto: TTstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na zwiedzanie malowniczo położonego miasta, jakim niewątpliwie jest Lizbona. Tylko od was zależy, w jaki sposób będziecie odkrywać stolicę Portugalii. Możecie spacerować od atrakcji do atrakcji lub odcinki te pokonywać słynnym żółtym tramwajem. Na co się zdecydujecie?

Do Lizbony udacie się w piątek (2 grudnia) z warszawskiego lotniska w Modlinie, a do Polski wrócicie we wtorek (6.12). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Portugalii zakwaterowani będziecie bardzo dobrym pensjonacie Vila Nova Guesthouse, który znajduje się przy placu Marques de Pombal. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Marquês De Pombal) dostaniecie się komunikacją miejską.

Termin podróży: 2 – 6 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 842 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 850 PLN/2 osoby/4 noce

W Lizbonie proponuję wam zakwaterowanie w bardzo dobrym pensjonacie Vila Nova Guesthouse. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD.W każdym jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mogli korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »