Fly4free.pl

Wycieczka do Kuala Lumpur za 2844 PLN. Loty z Berlina i tydzień w 4* hotelu z basenem na dachu

2844 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ynm_yn / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie oddacie się eksploracji niesamowitego miasta, jakim niewątpliwie jest stolicy Malezji. Zapierające dech w piersiach Petronas Tower, wspaniała Jaskinia Batu, przejażdżka kolejką monorail oraz przepyszna lokalna kuchnia – to wszystko czeka na was w Kuala Lumpur.

Do Azji udacie się na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wygodnymi przesiadkami w Singapurze. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę wybierzecie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach (54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm).

W Kuala Lumpur zakwaterowani będzie w 4* hotelu apartamentowym The Colony & Luxe by Canopy Lives, który od słynnych wież Petronas oddalony jest o nieco ponad 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną – więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 27 (28) marca – 4 (5) kwietnia 2023 r.
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz 7 nocy w 4* hotelu zapłacicie 2844 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1248 PLN/2 osoby/7 nocy

W Kuala Lumpur rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu apartamentowym The Colony & Luxe by Canopy Lives, z odkrytym basenem na dachu. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 294 PLN/osoba

Wizyta na wieżach Petronas to obowiązkowy punkt zwiedzania stolicy Malezji. Nie traćcie czasu na stanie w kolejce i już dziś zadbajcie o bilet wstępu.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »