Fly4free.pl

Wycieczka do Gruzji za 212 PLN. Loty z Krakowa i noclegi

212 PLN
Oferta nieaktualna
Gruzja góry zimą
Foto: Fotokon / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przy dobrych cenach lotów, nic nie stoi na przeszkodzie, by planować swoje podróże z wyprzedzeniem.

Węgierska linia lotnicza Wizz Air, która weszła na krakowskie lotnisko, oferuje przeloty do Gruzji za 128 PLN. W tej kwocie do Kutaisi polecicie na początku przyszłego roku. Dodając do tego ofertę taniego zakwaterowania 84 PLN/osoba/3 noce, za pełen pakiet zapłacicie nieco ponad 200 PLN/osoba.

Z lotniska w Kutaisi możecie takze wybrać się do słynnego kurortu nad Morzem Czarnym – Batumi, kursuje Georgianbus. Za przejazd w dwie strony zapłacicie 27 GEL (ok. 38 PLN). Natomiast za kurs z lotniska do Tbilisi i z powrotem zapłacicie 36 GEL (ok. 51 PLN).

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Kutaisi proponuję Wam zakwaterowanie w pensjonacie Gelati., który położony jest w zabytkowej dzielnicy miasta. Pokój, w którym się zatrzymacie, wyposażony będzie w telewizor, wentylator oraz prywatną łazienkę. Goście mają zapewniony bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »