Fly4free.pl

Wycieczka do Erywania za 1147 PLN. Loty PLL LOT z Warszawy i 4 noce w hotelu ibis

1147 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frantic00 / Shutterstock
„Męczą cię już” (w dobrym tego słowa znaczeniu) europejskie wojaże? W takim razie postaw na mniej oczywisty kierunek, jakim niewątpliwie jest Armenia, która leży na pograniczu dwóch kontynentów!

Na wycieczkę udasz się z warszawskiego lotniska im. Chopina w terminie 16-20 lutego (czwartek-poniedziałek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny – o standardowych wymiarach – oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Erywaniu zatrzymasz się w 3* hotelu ibis Yerevan Center, który znajduje się w samym sercu miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Tumanyan) dojedziesz autobusem nr 201.

Termin podróży: 16 (17) – 20 lutego 2023 r.
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1147 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1198 PLN/2 osoby

Warszawa – Erywań – Warszawa »

Hotel 1095 PLN/2 osoby/4 noce

W stolicy Armenii proponuję ci noclegi w 3* hotelu ibis Yerevan Center. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 426 PLN/pobyt

Wypożycz także samochód zaraz po przylocie do Armenii. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i szybko dojedziesz na przykład pod świątynię Garni – to ta, z tytułowej fotografii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »