Fly4free.pl

Wycieczka do Czarnogóry w supercenie! Tydzień nad Adriatykiem za 164 PLN (loty z Krakowa + noclegi)

164 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Foto: Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto powiedział, że podróżowanie musi być drogie? Wybierzcie się na tygodniową wycieczkę na Bałkany w cenie kolacji w mieście lub nowej pary butów! Nie zastanawiajcie się jednak zbyt długo – bilety w takiej cenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Na wycieczkę do Czarnogóry polecicie na zakończenie tegorocznego sezonu turystycznego, w terminie 3 – 10 listopada. Czeka was bezpośrednia podróż z Krakowa, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Rozkładowy czas lotu zaplanowany został na 2h.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym hostelu kraljica Snežna – niech jednak nie zwiedzie was jego nazwa. Na miejscu zakwaterowani będziecie w komfortowym apartamencie z prywatną łazienką, a najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu. Z lotniska w Podgoricy do Sutomore, gdzie znajduje się wybrane przeze mnie miejsce zakwaterowania dojedziecie bez problemu pociągiem.

Termin podróży: 3 – 10 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hostel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie tylko 164 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 79 PLN/2 osoby

Kraków – Podgorica – Kraków >>

Hotel 248 PLN/2 osoby/7 dni

W hostelu „kraljica Snežna” czeka na was apartament z prywatną łazienką, balkonem, dużym łóżkiem, klimatyzacją oraz dostępem do bezpłatnego WiFi – słowem, wszystko, czego trzeba do udanego pobytu!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 196 PLN/7 dni

Samochód w podróży oznacza wolność. Zadbajcie o to tuż po wylądowaniu w Podgoricy, by łatwo dostać się do waszego miejsca zakwaterowania oraz w nieskrępowany sposób odkrywać atrakcje okolicy.

Foto: canadastock / Shutterstock
Foto: S-F / Shutterstock
Foto: biggunsband / Shutterstock

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Miasto Sutomore, gdzie znajduje się wybrane przeze mnie miejsce zakwaterowania, to nowoczesna turystyczna miejscowość położona nad Zatoką Sutomorską, nieopodal Baru (7 km). Największym atutem miasta jest plaża, która ma prawie 1300 metrów. W okolicy warto obejrzeć kilka zabytków z pięknie położonymi ruinami weneckiej twierdzy Haj-Nehaj i kościołem św. Tekli na czele.

Ze względu na swoją niewielką powierzchnię, Czarnogóra to kraj, który będziecie mogli „liznąć” niemal w całości za jednym razem – zwłaszcza, jeżeli zdecydujecie się również na wypożyczenie samochodu. Wybierzcie się do Kotoru, aby zobaczyć tamtejszą słynną zatokę oraz odwiedźcie Budvę – znany kurort oraz najstarsze miasto kraju. Gorąco rekomenduję wam również małą wycieczkę w okolice urokliwego Sveti Stefan – maleńkiego miasteczka, które ze stałym lądem połączone jest tylko niewielką groblą, regularnie znikającą pod wodą w czasie przypływów.

Przydatne informacje
  • Każda osoba wybierająca się do Czarnogóry musi przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa (może być antygenowy), zaświadczenie o przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 lub zaświadczenie, że jest się tzw. ozdrowieńcem (maksymalnie 180 dni od pozytywnego testu).
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione
  • Na naszym forum znajdziecie dużo praktycznych wskazówek odnośnie zwiedzania Czarnogóry.
  • Przeczytajcie relację z podróży do Czarnogóry, napisaną przez naszą czytelniczkę.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »