Fly4free.pl

Wycieczka do Aten za 615 PLN. Loty z Katowic + hotel ze wspaniałym widokiem

615 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PNIKOL / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie ze znalezionej okazji i wybierzcie się w krótką podróż w dogodnym terminie obejmującym weekend (środa – niedziela). Grecka stolica to tysiące lat niezwykłej historii, wiele ciekawych atrakcji dużej metropolii oraz oczywiście pyszne lokalne jedzenie!

Na wyjazd do Grecji udacie się w terminie 14 – 18 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Aten, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Dorian Inn. Będzie to świetna wypadowa do odkrywania uroków greckiej stolicy, a z tarasu na dachu obiektu roztacza się wspaniała panorama miasta!

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów ze śniadaniami zapłacicie 615 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 328 PLN/2 osoby

Katowice – Ateny – Katowice »

Hotel 901 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Dorian Inn wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 539 PLN/osoba

Chcecie zobaczyć więcej? Zarezerwujcie już teraz niezapomnianą wycieczkę do słynnej wyroczni w Delfach.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »