Fly4free.pl

Wycieczka do Apulii za 656 PLN. Loty z Krakowa do Bari + apartament w Polignano a Mare

656 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vadym Lavra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałam dla was propozycję wyjazdu do cudownej Apulii, która zachwyca romantycznymi miasteczkami, przepięknym wybrzeżem i niepowtarzalnym klimatem. Dodatkowo podróż dostępna jest w okołoweekendowym terminie, dzięki czemu zaoszczędzicie nieco urlopu.

Do Włoch udacie się w terminie 26-30 listopada (sobota-środa) z lotniska w Krakowie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

W Apulii zakwaterowani będziecie w apartamencie Casa Nori, który został zlokalizowany w centrum Polignano a Mare. Dotychczasowi goście znakomicie oceniają ten obiekt.

Termin podróży: listopad
Linia lotniczaRyanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 656 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 368 PLN/2 osoby

Kraków – Bari – Kraków »

Hotel 944 PLN/2 osoby/pobyt

W Polignano a Mare wybrałam dla was zakwaterowanie w apartamencie Casa Nori. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo wyposażony pokój z prywatną łazienką, komfortowym łóżkiem i przestronnym balkonem. Skorzystacie też z darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel 247 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu w Apulii chcielibyście zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Bari.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »